FREE HOME DELIVERY WITHIN NJ | LOCAL PICKUP AT ANY LOCATION | ORDER MINIMUM = $50 | SAME DAY DELIVERY ON ALL ORDERS PLACED BY 1PM

Collection: Sukhadia Sweets

Sukhadia's premium mithai of all different varieties, available and sold by the pound (lb.) All items are freshly made at our headquarters in South Plainfield, NJ
26 products
  • Regular Jalebi
    Regular price
    from $6.50
    Sale price
    from $6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cashew Katli
    Regular price
    from $8.00
    Sale price
    from $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kesar Pista Jalebi
    Regular price
    from $8.00
    Sale price
    from $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Malai Penda
    Regular price
    from $6.50
    Sale price
    from $6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kalakand
    Regular price
    from $8.00
    Sale price
    from $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mohanthal
    Regular price
    from $6.50
    Sale price
    from $6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kesar Penda
    Regular price
    from $6.50
    Sale price
    from $6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Motichoor Ladoo
    Regular price
    from $7.00
    Sale price
    from $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Churma Ladoo
    Regular price
    from $7.00
    Sale price
    from $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kesar Shrikhand
    Regular price
    $11.99
    Sale price
    $11.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ras Malai
    Regular price
    $14.00
    Sale price
    $14.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gulab Jamoon
    Regular price
    $14.00
    Sale price
    $14.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Coconut Burfee
    Regular price
    from $6.50
    Sale price
    from $6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mawa Burfee
    Regular price
    from $6.50
    Sale price
    from $6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bundi Ladoo
    Regular price
    from $7.50
    Sale price
    from $7.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Emerti
    Regular price
    from $7.50
    Sale price
    from $7.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jaggery Jalebi
    Regular price
    from $7.50
    Sale price
    from $7.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sugarfree Jalebi
    Regular price
    from $7.50
    Sale price
    from $7.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Assorted Sweets Box
    Regular price
    $16.00
    Sale price
    $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Suterfeni
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocolate Burfee
    Regular price
    from $6.50
    Sale price
    from $6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chiku Burfee
    Regular price
    from $6.50
    Sale price
    from $6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ghebar
    Regular price
    $11.99
    Sale price
    $11.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rabdi (Basundi)
    Regular price
    $13.00
    Sale price
    $13.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Halvason
    Regular price
    from $7.50
    Sale price
    from $7.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mango Burfee
    Regular price
    from $6.50
    Sale price
    from $6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out